Bitumena membrānas

BAUDER bitumena membrānas slīpiem jumta segumiem. Izmanto gan kā membrānu, gan kā apakšklāju zem metāla (alumīnija, kapara un tērauda) jumta segumiem, kā arī zem dabīgā šīfera jumtiem. 

Jumta plēves/membrānas

Plaša EUROVENT jumta membrānu, tvaika izolāciju un pretkondensāta plēvju izvēle. Zem titāncinka jumta segumiem liekams strukturēts apakšklājs METALLIC, nodrošina efektīvu un pareizu kondensāta izvadīšanu.

Fasādes plēves/membrānas

Izturīgas pretvēja membrānas, kas kalpo kā vēja, lietus un mitruma barjera ēkas fasādē. Izmanto fasāžu siltināšanas sistēmās, metāla fasādēm, kā arī karkasa konstrukcijās, piemēram, guļbūvēm.

Līmlentes plēvēm un membrānām

Izturīgas līmlentes jumta un fasādes plēvju un membrānu salīmēšanai, kā arī ekspluatācijas laikā radušos bojājumu remontam. Līme bitumena membrānu salīmēšanai. Augstas kvalitātes salipšanas īpašības!

Ventilācijas sieti

Plastmasas un metāla (alumīnija, titāncinka, kapara) ventilācijas sieti. Izmanto, lai izveidotu ventilācijas spraugas jumta konstrukcijās un novērstu netīrumu, insektu un grauzēju nokļūšanu zem jumta konstrukcijas.

ENKOLIT līme

Bitumena bāzes līme dažādu metāla parapetu, pieslēgumu un palodžu pielīmēšanai pie betona, koka, ķieģeļa u.c. virsmām. Samazina palodžu grabēšanu lietus laikā, papildus nodrošinot hidroizolācijas funkciju.

ENKOPUR hidroizolācija

Kvalitatīva un ilgmūžīga hidroizolācijas sistēma dažādu materiālu jumta segumu remontam, balkoniem un terasēm, iebūvētās renes un sateku apstrādei.
Efektīva aizsardzība pret mitrumu!

FREUND instrumenti

Kvalitatīvi rokas instrumenti jumiķiem un skārdniekiem, instrumenti valcprofila izgatavošanai, plakano jumtu ieklāšanai, lodēšanai, dabīgajam šīferim, noteksistēmas uzstādīšanai un citiem būvniecības darbiem.

Palīgmateriāli jumtiem

Palīgmateriāli jumta ieklāšanai un citiem būvniecības darbiem - valcprofila stiprinājumi, materiāli lodēšanai, pieslēguma un kores lentes, naglas, kniedes, skrūves un aksesuāri noteksistēmas un jumta aizsardzībai.

PREFA ALUMĪNIJA JUMTI

PREFA alumīnija jumta segumi. PREFALZ alumīnijs valcprofila jumtu izgatavošanai. PREFA alumīnija rombi, šindeļi, dakstiņi un jumta panelis. Pieskaņota alumīnija lietus ūdens noteksistēma. Plašs krāsu toņu klāsts, 40 gadu garantija alumīnijam un P.10 krāsas pārklājumam. Viegls, daudzpusīgs un elegants jumtu segumu materiāls.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.